Dnes je 7.9.2010 a máme úterý,bohužel škola ale co více si přát?
                                    Běžte si ven bavit neseďte tu nad počátačem jen běžte :) Večer se tu 
                                     sejdem :) Taky vám tu o diary píšu hlavně večer,užívejte si dokud jde.


                                                         

Dnes nejlepší den s mojí milovanou Kájou ♥__♥

30. srpna 2010 v 20:37 | Tessie |  Diary
Takže po nějaké době update.Jinak zítra bude nový Laylout a právě od Káji! Like!

© http://secrets-dreams.blog.cz/

Ahoojky! Prázdniny už končí.(Hrozná toť věta ale pravdivá) Dnes jsem byla s Karolin.ou venku,spíš v obchoďáku. :D Bylo to naše první setkání a ač to zní divně beru jí něco jako best friendku teda,hrozně si s ní totiž rozumím a prostě je super holka!Možná jí znáte z jejího úžasného grafického blogu :).Tady jsou některé naše fotky (upozornění:Fotografie nejsou přístupné dětem ani mládeži a důchodcům jelikož by se mohli zcvoknout :D a starší by mohli dostat infarkt. :D) Takež aby jste trošku věděli o co go: Sešli jsme se a jelikož jsem nevěděla jak Kája vypadá nevěděla jsem,na koho čekat,jasně na Karol,ale jak sakra vypadá? :D Ale ona věděla jak vypadám já takže jsme se sešli.Šly jsme do obchoďáku na Andělu a šly jsme do New Yorku a tam jsme asi na příští hodinu zabrali zákazníkům kabinku a zkoušeli si oblečky :D (Odtud mimochodem pocházejí fotky.) Pak jsme byli v Mekáči,děkuju za zmrzku Kájo.Dlužím ti víc a ty to víš :) ♥ Také v KFC a pak v dalších obchůdkách s bižuterií,v H&M a ták.Moc jsme si to užila čas mi utíkal bohužel táák rychle.. Za 14 dní se sejdem.Kino a ták.:) Co vy lidičky,jak jste si prožili dnešek? U pc,venku nebo?:D Vaše crazy hrozná,bláznivá a tak dále prostě adminka jménem Tess.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 secrets-dreams secrets-dreams | E-mail | 30. srpna 2010 v 20:42 | Reagovat

Kdo je kdo hmm? Typujute :D

2 karolin.a karolin.a | Web | 30. srpna 2010 v 20:52 | Reagovat

děkuju ti za den, děkuju za všechno :-*.. jsem ráda, že jsem tě poznala a že ej to jako kdybychom se neznali den, ale spíš roky xD.. už se těším na příště :-* :-*..

3 secrets-dreams secrets-dreams | E-mail | 30. srpna 2010 v 20:57 | Reagovat

[2]: ♥___♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama