Dnes je 7.9.2010 a máme úterý,bohužel škola ale co více si přát?
                                    Běžte si ven bavit neseďte tu nad počátačem jen běžte :) Večer se tu 
                                     sejdem :) Taky vám tu o diary píšu hlavně večer,užívejte si dokud jde.


                                                         

Diary #007

2. března 2010 v 18:45 | TeSSiiii |  Diary
Sobota: Šla jsem se ségrou ven,od 10h ráno do 19h večer jsme chodili po obchoďácích a také jsme byli v kině na "Zloděj Blesku".Je to opravdu fascinující film,doporučujeme.

Neděle: Od 13h do 19h jsme byla s mamkou a jejími kolegyněmi venku (pro mě to byla nuda) jenže pak jsme šli do kina na Katku (na druhé,čtvrté a páté fotce to je její dcera která skončila u mamky v kojeňáku a před měsícem si jí vzala babička do péče) V celém článku máte poster Katky,drží v ruce foku jejího břicha kde je vidět "Terka" - Její dcera.Opravdu film byl,drastický tedy že ve vás to nechá emoce takže ten den jste naštvaní, podrážnění..Je to síla.Prič od filmu.Po kině jsme se rozešli a já jela s mamkou domů.

Pondělí:Včera jsem byla s kamarádkama (6holek) venku a prostě jsme blbli no co říct,sranda.To jsme lítali po sídlištích od rána do večera a po centrech no co dodat,odreagovat se je dobré slovo.Fakt prostě odpočinek potřebuju nutně.
Úterý (dnes): Dnes byl stejnej jako včerejšek,teď jsme přišla domu a jsme hrozně unavená protože (dodatek) ráno v 5h jsem vstávala (a šla jsem spát ve 2h ráno) a jela k mamče do kojeňáku na výpomoc s dětmi a dnes jsem vám taky některé vyblejskla,jsem tam i já (ta předposlední fotka s mimčem - Ondráškem) Chodím tam ráda,protože vím že těm dětem pomáhám je zabavit a krmím je a vím že mě mají rádi tak se jim věnuji co nejvíce mohu,to je důvod proč blog nestíhám.Teda hromadu blogů.Asi tak 6 myslím.

Středa (zítra) Ráno jsem měla volno takže se konečně prospím a pak odpoledne jedu na klávesy - v té škole mají jarní prázdniny až příští týden já už teď takže stejně nebudu mít volno achjo.Tohle je holt pech ale příště budu mít konečně volno.YTakže se mooc těším!

Čtvrtek:Jedu do děckého domova za mou Terezkou (holčičkou kterou jsme si oblíbila,má Downův syndrom ale já jsem si jí tak vypiplala že umí mluvit,sama jíst,chodit,počítat,umí zvířátka napodobit a to jej jí teď 5) Takže čtvrtek mám celý zabraný jedu k ní už ráno a vracím v 17h.A potom si lehnu to postele a koukám na TV.

free image host free image host free image host free image host

free image host free image host free image host free image hosthttp://www.terryhoponozky.cz/images/product/image/21407/KATKA_plakat_A1-oww.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hannah-montana-twilight hannah-montana-twilight | Web | 2. března 2010 v 18:55 | Reagovat

Jo jo, ségra ty jsi prostě úžasná osbobnost.. Jinak ty prázky ti závidím :D

2 AnuSs AnuSs | Web | 2. března 2010 v 19:52 | Reagovat

Docela plnej tejden ;) Ale je fakt dobře že takhle pomáháš ♥

3 Růženka Růženka | Web | 2. března 2010 v 20:07 | Reagovat

Terezka je nádherná, vůbec na ní ten Down není vidět. V kojeňáku jsme byli jednou na semináři, na jednu stranu by se mi líbilo "šišmat se" s miminky, ale na duhou stranu, asi bych z jejich osudů brzy skončila v blázinci s depresí... A kam chodíš, v Praze?

4 hannah-montana-twilight hannah-montana-twilight | Web | 3. března 2010 v 17:09 | Reagovat

[2]: jj, to je ♥ She have BIG heart ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama